Serwis

Sport-Profit

Łączymy najlepszą obsługę techniczną rowerów
z najnowszymi technologiami, Wykwalifikowani
i certyfikowani mechanicy oferująca fachową pomoc
i zapewniają najwyższą jakość usług.

O nas

Serwis SPORT-PROFIT,  od wielu lat jest na liście  punktów SSC – Shimano Serwis Center w Polsce. To sieć serwisów łącząca najlepszą obsługę techniczną rowerów z najnowszymi technologiami, zapewniająca najwyższą jakość usług.

Świadczymy usługi  w zakresie serwisu i naprawy amortyzatorów Fox Racing Shox.

Posiadamy pełną autoryzację  w zakresie serwisu i naprawy amortyzatorów Marzocchi

Świadczymy usługi  w zakresie serwisu i naprawy amortyzatorów Rock Shox.

Świadczymy usługi  w zakresie serwisu i naprawy amortyzatorów.

Świadczymy usługi  w zakresie serwisu i naprawy amortyzatorów.

Nasz Zespół

Judyta Zelisko

decor-4

Od zawsze marzyłam o pracy kuriera rowerowego. Po roku rozwożenia jedzenia w nieistniejącym już dziś pionierskim Hermes Cafe, w czasach kiedy po Wrocławskich ulicach nie jeździły jeszcze zielone i niebieskie kostki, przyszedł czas na upgrade do wymarzonej pracy – wstąpiłam w szeregi Wrocławskich Kurierów Rowerowych. Kilometry leciały jak szalone , a ja i mój rower musieliśmy przetrwać wszystko za wszelką cenę. Każdy w tym fachu oszczędza, serwisując swój rower w miarę możliwości samodzielnie. Tak nauczyłam się podstaw mechaniki rowerowej. To była piękna przygoda, ale nie mogła trwać wiecznie. Miejsce po jednym spełnionym marzeniu zastąpiło drugie – chęć pracy w serwisie rowerowym. Tak trafiłam do serwisu SPORT-PROFIT. Ponad trzyletnia praca w serwisie podniosła mój poziom wiedzy oraz doświadczenia.

Paweł Potashov

decor-4

Od 2018 roku grzebie przy rowerach. Mam pasje do rowerów i umiejętność diagnozowania oraz naprawy różnorodnych problemów mechanicznych. Niezależnie od wyzwania, jestem gotów podejść do naprawy z zaangażowaniem i profesjonalizmem, dążąc do zapewnienia, że każdy rower opuszczający serwis jest w idealnym stanie technicznym. Nie boje się nowych wyzwań, lubię się uczyć, a jeszcze bardziej lubię rozwiązywać problemy których nie dal rady rozwiązać poprzedni serwis:)

Krzysztof Janczak

decor-4

Jestem rowerem. Od 1995r jeżdżę wyczynowo na rowerze górskim. Zaczęło się od trialu i dual slalomu. Później przez wiele lat ścigałem się w downhillu. Pumptracki i dirty też nie są mi obce. Enduro i freeride to dla mnie chleb powszedni obecnie najczęściej jeżdżę w ten sposób. W między czasie budowałem trasy i tory rowerowe.  Przez wiele lat ścigania nauczyłem się mechaniki rowerowej na własnym sprzęcie i sprzęcie kolegów. Od 15 lat pracuje w branży i co nie co o niej wiem.

Opinie o nas

Dominika Szymonik
Dominika Szymonik
2024-03-20
Polecam
Tomasz Nowacki
Tomasz Nowacki
2024-02-27
I have been visiting this shop pretty frequemtly, and i can recommend it as perfect place with very helpfull team!
Aska Klimas
Aska Klimas
2024-02-24
Miła obsługa i szybko :)
Wojtek Lewandowski
Wojtek Lewandowski
2024-01-30
Pozytywne podejście do tematu, polecam.
Jo Eno
Jo Eno
2023-10-19
Rewelacja jeden z niewielu serwisów rowerowych w tym mieście gdzie można wejść i pogadać o rowerach różnych aspektach technicznych o tym jak naprawiać ludzie są bardzo mili życzliwi po prostu pasjonaci. Poza tym oczywiście pełen profesjonalizm i pomoc w każdym momencie.
Paweł Maj
Paweł Maj
2023-10-12
Naprawdę świetny serwis rowerowy 👌 Co jakiś czas oddaje im swój rower jeśli coś wymaga wymiany lub naprawy. Chłopaki mają dużą wiedzę. Zawsze doradzą z korzyścią dla klienta. Czuję się tam zawsze dobrze obsłużony bez naciągania i ściemy.
Jacek Szeloch
Jacek Szeloch
2023-09-19
Miła atmosfera, sprawna i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolony . Szczerze polecam

Napisz do nas

    Zapraszamy

    decor-4

    Sport-Profit Sp. z o.o.

    decor-4